lietuviškai englishdeutschrussianpolsk

 

                                                                                                 

Perkūno namo pirkliai kviečia vakarienės!

 

Ar kada nors pagalvojote, kaip pasikeitė maisto valgymo kultūra per pastaruosius kelis šimtus metų? O galbūt patys norėjote paskanauti senovinio maisto? Jeigu taip, pirklys Steponas Dulkė su žmona kviečia į neeilinę vakarienę savo namuose. 

Pirmą kartą Perkūno namo gyventojai kviečia kauniečius ir miesto svečius į gurmanišką vakarienę su viduramžiškomis pramogomis. Svečių lauks užkandis, karštas patiekalas, desertas ir gėrimai. Vakaro metu bus mėgaujamasi ne tik patiekalais, atkurtais pagal autentiškus viduramžių receptus, bet ir viduramžių etiketo pamoka bei šokiai ir žaidimai. Tad pirklių namus paliksite ne tik sočiai bei skaniai pavalgę, bet ir sužinoję to, ko apie viduramžius dar nežinojote.

Vakaro aprangos kodas – XV amžius. Jeigu tokios aprangos savo spintoje neturite, pirkliai tokiam atvejui pasiruošę – aprengs jus puošniausiais savo turimais drabužiais ir pasirūpins, kad jaustumėtės kaip ponai.

Vietų skaičius prie stalo ribotas. Tad pasikvieskite savo vyrą, žmoną, vaiką, kaimyną, draugą ar kolegą ir praleiskite neeilinį vakarą viduramžiškos atmosferos apsuptyje. 

Pirkliai jūsų lauks lapkričio 10 d., adresu Aleksoto g. 6, Kaunas.
Vakaro kaina asmeniui – 42 Eur. Į kainą įeina trijų dalių vakarienė, gėrimai ir viduramžiškos pramogos. 
Vakaro pradžia – 17 val.
Renginio trukmė – apie 3 val.

Dėmesio! Vakarienės metu bus patiekiami patiekalai iš gyvulinės kilmės produktų.

Būtina išankstinė registracija:
https://goo.gl/forms/YMLr1v7qoIj6aciX2
Registracija vyksta iki lapkričio 6 d.
Daugiau informacijos el. paštu info@perkunonamas.lt

                                                                 Ši vakarienė puikiai tiks tiek gimtadieniui, tiek darbo kolektyvui tiek ir kalėdiniam pabuvimui.

 

Kiekvieno Jūsų apsilankymas mūsų name ar čia organizuojami renginiai padeda mums išlaikyti ir atverti visuomenei šį unikalų gotikos architektūros perlą. Mums svarbus kiekvienas indėlis!