lietuviškai englishdeutschrussianpolsk

Mielieji,

Norėdami pagerinti Perkūno name vykdomų edukacinių-kultūrinių veiklų kokybę ir prieinamumą visuomenei bei užtikrinti lankytojams malonią ir šiltą aplinką, ryžomės  namo remontui. Jau nuveikta daug darbų: parengtas ir su paveldo departamentu suderintas darbų projektas, rekonstruota dar tarybiniais laikais įrengta elektros skydinė, vietoje vieno įrengti 2 sanitariniai mazgai, aplink visus langus apšiltintos sienos. Jau baigiami atnaujinti ir langai, tačiau vitražų restauravimui šiuo metu dar trūksta apie 3000 eurų.

Prašome Jūsų finansiškai prisidėti prie to, kad šis unikalus pastatas taptų dar patrauklesniu ir patogesniu kauniečių ir miesto svečių poreikiams.

Mus paremti galite šiais būdais:

- skirti 2 proc. nuo Jūsų 2016 metais jau sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM). Informaciją apie 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio skyrimą paramai galite rasti paspaudę šią nuorodą.

- paremti pinigų suma į Instituto sąskaitą.  Jei remtų įmonė, – visus reikalingus dokumentus pervesti paramą atsiųstume Jūsų nurodytu adresu.

- ir, žinoma, kuo gausiau lankytis mūsų muziejuje ir dalyvauti edukacijose ;-) .

Remontus šiame name vykdo Lietuvos jėzuitų provincijos (namo savininkės) įgaliota organizacija Viešoji įstaiga Gyvenimo ir tikėjimo institutas, organizuojanti čia švietėjiškas veiklas.

Mums svarbi bet kokia Jūsų parama. Dėkojame, kad padedate mums džiuginti kitus ir dalintis seniausio Kauno gyvenamo namo šiluma ir šviesa!

Langai prieš  ir po remonto:

pries-1

pries-copy

  po-1
 po-1-2