lietuviškai englishdeutschrussianpolsk

Suaugusių grupėms jų pageidaujamu laiku siūlome pramogines teatralizuotas ekskursijas Perkūno name ir Jėzuitų vienuolyno terasoje. Jos tiks tiek nedideliems kolektyvams, tiek gimtadienio svečiams. Čia su skirtingomis programomis Jūsų lauks:

Pirklio žmona Medutė. Ji visus nusives į rūsius. Čia svečiai išgirs apie Kauno klestėjimo metus XV–XVI a. Ir apie amžių sandūroje statytą pirklio namą, vėliau pavadintą Perkūno vardu. Ekskursijos dalyviai išbandys žvakių liejimo amatą. Jų lauks keli išbandymai. II namo aukšte pramoks viduramžių šokių, klausydamiesi  laikmečio muzikos, skaitys senovinius tekstus ar vaidins. Pasibuvimą užbaigs pasižvalgymas po Kauną nuo Jėzuitų namų terasos. Trukmė apie 1,5 val. Ši ekskursija taip pat galima anglų ir vokiečių kalbomis. (Kaina 1 asmeniui 7 eur, grupėms nuo 10 žmonių)

Ekskursijos su persirengimu viduramžiškais drabužiais:

Pirklys Steponas Dulkė ir /ar  jo žmona  kviečia į savo namus, kuriuose praleido laimingą ir turtingą gyvenimą. Jie praplės jūsų žinias apie garbingą Kauno miesto istoriją, atskleis paslaptį, kokia prekė padėjo jų šeimai praturtėti ir pasistatyti tokį prašmatnų ir akį traukiantį namą. Sužinosite, kas dar čia buvo įsikūrę ir kaip namas vėl buvo prikeltas naujam gyvenimui XX amžiuje.
Dulkės atvers jums savo drabužių spintą ir leis pasimatuoti senovinius drabužius bei galvos apdangalus. Išbandysite linksmų pramogų, išmoksite viduramžių šokių, padėsiančių geriau įsijausti į to viduramžių kultūrą, vyrų ir moterų bendravimo ypatumus. Kartu liesite kvapnaus bičių vaško žvakę ir aplankysite jėzuitų vienuolyno terasą nuo kurios atsiveria nuostabus vaizdas į Kalėdoms pasipuošusią Rotušės aikštę. Puikią nuotaiką ir daug progų gražioms nuotraukoms garantuojame! Tik nepamirškite fotografo… Trukmė apie 2 val. (Kaina 1 asmeniui 10 eur, grupėms nuo 18 žmonių)