Teatralizuotos ekskursijos

Suaugusiųjų grupėms jų pageidaujamu laiku siūlome pramogines teatralizuotas ekskursijas Perkūno name ir Jėzuitų vienuolyno terasoje. Jos tinka tiek  kolektyvų bendruomeniškumui stiprinti, tiek gimtadieniams ar kitoms progoms kūrybingai atšvęsti.

UPE – Į PIRKLIŲ MIESTĄ KAUNĄ

Seniausiame ir gražiausiame Kauno miesto name – nebyliame istorijos liudininke – ypač tinka  pradėti pažintį su  Kaunu. Pirklio žmona Medutė papasakos apie Kauno kūrimosi ir suklestėjimo metus XV–XVI amžiais, apie čia galiojusius įstatymus, apie miestiečius ir miestelėnus, apie pirmąsias įmones uždirbusias pinigų bendriems reikalams finansuoti, apie mokesčius. Svečiai išbandys žvakių liejiko amatą.  Išgirs ir rimtų, ir linksmų miesto ir miestiečių istorijų. Aplankys beveik visus namo kambarius, išmoks tokių šokių, kokius, tikėtina, čia beveik 500 metų šoko namo šeimininko burmistro Bernardo Bitnerio svečiai. Bus keli išbandymai. Taip pat kilsime į jėzuitų namų terasą, iš kur puikiai matosi  senojo miesto vaizdas.
Trukmė apie 1,5 val. Ši ekskursija taip pat galima anglų ir vokiečių kalbomis. Kaina 1 asmeniui 7 eur, darbo dienomis – grupėms nuo 10 iki 45 žmonių, savaitgaliais nuo 15 žmonių. 

Į SVEČIUS PAS PIRKLĮ STEPONĄ DULKĘ

Pirklys ar jo žmona kviečia į savo namus, kuriuose praleido laimingą ir turtingą gyvenimą. Jie praplės jūsų žinias apie garbingą Kauno miesto istoriją, atskleis paslaptį, kokia prekė padėjo jų šeimai praturtėti ir pasistatyti tokį prašmatnų ir akį traukiantį namą. Sužinosite, kas dar čia buvo įsikūrę ir kaip namas vėl buvo prikeltas naujam gyvenimui XX amžiuje.
Dulkės atvers jums savo drabužių spintą ir leis pasimatuoti senovinius drabužius bei galvos apdangalus. Išbandysite linksmų pramogų, išmoksite viduramžių šokių, padėsiančių geriau įsijausti į to viduramžių kultūrą, vyrų ir moterų bendravimo ypatumus. Kartu liesite kvapnaus bičių vaško žvakę ir aplankysite jėzuitų vienuolyno terasą nuo kurios atsiveria nuostabus  senamiesčio vaizdas. Puikią nuotaiką ir daug progų gražioms nuotraukoms garantuojame! Tik nepamirškite fotografo… 
Trukmė apie 2 val. Kaina 1 asmeniui 12 eur, grupėms nuo 16 žmonių iki 45 žmonių.

VIDURAMŽIŲ VAKARIENĖ PIRKLIO NAMUOSE

Ar kada nors pagalvojote, kaip pasikeitė maisto valgymo kultūra per pastaruosius kelis šimtus metų? O galbūt patys norėjote paskanauti senovinio maisto? Jeigu taip, pirklys Steponas Dulkė su žmona kviečia į neeilinę vakarienę savo namuose. 
Perkūno namo gyventojai kviečia kauniečius ir miesto svečius į gurmanišką vakarienę su viduramžiškomis pramogomis. Svečių lauks užkandis, karštas patiekalas, desertas ir gėrimai. Vakaro metu bus mėgaujamasi ne tik patiekalais, atkurtais pagal autentiškus viduramžių receptus, bet ir viduramžių etiketo pamoka bei šokiai ir žaidimai. Tad pirklių namus paliksite ne tik sočiai bei skaniai pavalgę, bet ir sužinoję to, ko apie viduramžius dar nežinojote.
Vakaro aprangos kodas – XV amžius. Jeigu tokios aprangos savo spintoje neturite, pirkliai tokiam atvejui pasiruošę – aprengs jus puošniausiais savo turimais drabužiais ir pasirūpins, kad jaustumėtės kaip ponai.
 Trukmė – apie 3 val. Vietų skaičius prie stalo – daugiausia 24 svečiai, mažiausiai 14. Vakaro kaina asmeniui – 46 Eur. Į kainą įeina trijų patiekalų vakarienė, gėrimai ir viduramžiškos pramogos. Dėmesio! Vakarienės metu bus patiekiami patiekalai iš gyvulinės kilmės produktų

Leave a Reply

Your email address will not be published.