lietuviškai englishdeutschrussianpolsk

Norinčius nukeliauti laiku į garbingus XV – XVI  amžius kviečiame į pramogines teatralizuotas ekskursijas Perkūno name ir Jėzuitų vienuolyno terasoje. Čia su skirtingomis programomis Jūsų lauks:

Pirklio žmona Medutė. Ji visus nusives į rūsius. Čia svečiai išgirs apie Kauno klestėjimo metus XV–XVI a. Ir apie amžių sandūroje statytą pirklio namą, vėliau pavadintą Perkūno vardu. Ekskursijos dalyviai išbandys žvakių liejimo amatą. Jų lauks linksmi miklumo ir taiklumo išbandymai. II namo aukšte pramoks viduramžių šokių, klausydamiesi  laikmečio muzikos, skaitys senovinius tekstus ar vaidins. Ekskursiją užbaigs pasižvalgymas po Kauną nuo Jėzuitų namų terasos (Trukmė apie 1,5 val.), Ši ekskursija taip pat galima anglų ir vokiečių kalbomis.

Pirklys Steponas Dulkė ir /ar  jo žmona . Jie praplės jūsų žinias apie garbingą Kauno miesto istoriją, atskleis paslaptį, kokia prekė padėjo jų šeimai praturtėti ir pasistatyti tokį gražų namą pagrindinėje Kauno gatvėje. Dar jie jus pakvies į pirklių iš viso pasaulio susiėjimą. Pasipuošę viduramžių drabužiais išbandysite linksmų to laiko pramogų. Jie jus pamokys keleto šokių, kurie padės geriau įsijausti į viduramžių kultūrą, to meto vyrų ir moterų vaidmenis. Kartu liesite kvapnaus bičių vaško žvakę ir aplankysite jėzuitų vienuolyno terasą. Puikią nuotaiką ir daug progų gražioms nuotraukoms garantuojame! Trukmė apie 2 val.
Pirklio žmona Elžbieta. Keistuolis pirklys Bernardas nestokojo subtilaus humoro, o jo gyvenime netrūko nuotykių. 1546 metais nusipirkęs gražiausią Kauno namą, smarkuolis pirklys jame smagiai leido laiką ir rengė šaunias puotas…

Bernardo pati Elžbieta atsuks laiko rodyklę atgal į Viduramžius. Kelsimės į vienuolyno terasą, kur tarsi ant delno išvysite Kauno panoramą, išgirsite neįtikėtiną legendą apie Aleksoto šlaitus. Namo rūsiuose pamatysite, kaip liejamos vaškinės žvakės, sušoksite smagų senovinį draugystės šokį. Apšilę ir pasijutę pirkliais,  išgirsite šmaikščias pirklio Bernardo nuotykių istorijas. Galiausiai viešnagės metu, tapę viduramžių laikų miestelėnais, turėsite galimybę smagiai stebėti kaip pirklys Bernardas Bitneris tapo miesto burmistru. Trukmė apie 2 val.