lietuviškai englishdeutschrussianpolsk

Vaikų ir mokinių grupėms galime pasiūlyti labai įdomių ir įtraukiančių programų. Jas veda patyrę profesionalūs edukatoriai. Būtina registruotis iš anksto.

Pasisvečiavimas viduramžių pirklio namuose 

Viduramžiškais rūbais pasidabinusi pirklio žmona Medutė pasitiks svečius namo kieme ir visus nusives į rūsius. Čia jie išgirs apie Kauno klestėjimo metus XV–XVI a. Ir apie amžių sandūroje statytą namą, vėliau pavadintą Perkūno vardu. Ekskursijos dalyviai išbandys žvakių liejimo amatą. Jų lauks keli linksmi miklumo ir stiprumo išbandymai. II namo aukšte išmoks viduramžių draugystės šokį ir, klausydamiesi to laikmečio muzikos, skaitys senovinius tekstus. Kol vieni skaitys, kiti su plunksna rašys palinkėjimus, o vėliau antspauduos.
Kaina 1 vaikui – 2,5 euro (viskas įskaičiuota), trukmė – 1 val. Minimali ekskursijos kaina – 40 Eurų (arba 16 dalyvių).

Prekybos žaidimas pirklio namuose

Realų gyvenimą atkuriantis (simuliuojantis) žaidimas, kuris padeda suprasti kaip vyksta gamyba ir prekyba. Jo metu dalyviai, pasiskirstę į skirtingų šalių miestų amatininkų grupes, gamina prekes ir stengiasi uždirbti kuo daugiau. 
Žaidimo metu dalyviai:
      - patirs, kaip veikia prekybiniai santykiai;
   – išbandys komandinį darbą ir aptars kaip sekėsi siekti tikslų;
- supras, kaip prekyba gali skatinti arba trukdyti įvairių šalių gerovę;
    – diskutuos apie prekybą smagiu, ne akademiniu būdu.

Kaina – 3,5 Eurai (viskas įskaičiuota), trukmė apie 1,5 val.  Minimali programos kaina – 70 Eurų (arba 20 dalyvių)Programą pritaikome pagal dalyvių amžių. Ji tinka mokiniams nuo 4 iki 12 klasės.

Viduramžių kultūros atspindžiai: mada ir šokis 

Neįtikėtina kiek daug dalykų apie mūsų kultūrą ir įsitikinimus gali atskleisti mūsų apranga! Pasirinkusiems šią programą pristatysime viduramžių drabužių madas, per kurias atsiskleidžia to meto tikėjimas, gyvenimo būdas, padėtis visuomenėje, ir netgi svarbiausi to meto įvykiai . Dar geriau tą laikotarpį suprasti ir į jį įsijausti padės tuometinė muzika ir šokis – to laikmečio žmonių bendravimo ir pasilinksminimo išraiška, garso ir judesio dermė.

Kaina 1 vaikui – 2,5 eurai (viskas įskaičiuota), trukmė – 1 val. Minimali ekskursijos kaina – 45 Eurai (arba 18 dalyvių).

Visas edukacijas galima pratęsti kūrybiniais užsiėmimais:

- Žvakių liejimo pamokėle, kurios metu žvakę nusilietų kiekvienas dalyvis (tai papildomai kainuotų 0,5 eur žmogui, jei liejamos forminės žvakės – 0,8 eur).
- Gotikinio rašto pamokėle, kurios metu dalyviai išmoksta senoviniu raštu parašyti savo vardą (papildomai 0,3 eur.).

O turintiems daugiau laiko siūlome pasikelti ant šalia esančios jėzuitų vienuolyno terasos – apžvalgos aikštelės, nuo kurios atsiveria puiki senamiesčio panorama (papildomai 0,8 eur).