Gimtadieniai, mergvakariai

Šiais laikais sparčiai plinta tradicija asmenines šventes švęsti turiningai ir kultūringai – duoti peno ne tik svečių skrandžiams, bet ir jų dvasiai. Perkūno name tai darome  jau seniai. Turime ką pasiūlyti tiek suaugusių žmonių, tiek vaikų gimtadieniams, tiek mergvakariams.

Suaugusių žmonių šventės

Joms pritaikome teatralizuotų ekskursijų programas.

Mergvakaris „Nuo viduramžių iki dabar…“

Mergvakaris – tai virsmas, atsisveikinimas su nerūpestingu gyvenimu ir pasirengimas naujam etapui – šeimai. Smagu, kai šventėje dalyvauja ne tik draugės, bet ir mama, anyta, močiutės…
Persirengę viduramžių drabužiais, per senuosius ir šiuolaikinius mergvakarių papročius bei pramogas, t. y. patirties pasidalijimą, žvakių liejimą, vainikų pynimą, nuometo rišimą, šokius, dainas, žaidimus, vaišes, vertingus patarimus išlydėsime būsimą nuotaką…
Šventės trukmė: apie 2  valandos, kaina vienam asmeniui 9 eurai. Grupė ne mažiau 10 žmonių. Papildomo pusvalandžio kaina 20 Eur.

Vaikų gimtadienis „Keliaujame į viduramžius…“

Šventės dalyviai pasipuošia viduramžiškais aksesuarais ir taip tampa viduramžių personažais. Visus kviečiame žaisti nuotaikingus viduramžių žaidimus ir išmokti keletą senovinių šokių.  Programa tinka 6 – 12 m. vaikams – labiau mergaitėms. Žaidimus ir šokius parenkame pagal vaikų amžių ir grupės dydį.
Šventės trukmė – 1 valanda, kaina 60 eurų, grupės dydis 12 vaikų (jei vaikų daugiau, už kiekvieną vaiką papildomai 5 eur).  

P.S. Šventėje kviečiame dalyvauti ir tėvelius arba bent vieną suaugusį. Galima atsinešti savo vaišių ir pasisvečiuoti mūsų name ilgiau – papildomos valandos kaina 40 eur.