Gimtadieniai, mergvakariai

Šiais laikais sparčiai plinta tradicija asmenines šventes švęsti turiningai ir kultūringai – duoti peno ne tik svečių skrandžiams, bet ir jų dvasiai. Perkūno name tai darome  jau seniai. Turime ką pasiūlyti tiek suaugusių žmonių, tiek vaikų gimtadieniams, tiek mergvakariams.

Suaugusių žmonių šventės

Joms pritaikome teatralizuotų ekskursijų programas.

Mergvakaris „Nuo viduramžių iki dabar…“

Mergvakaris – tai virsmas, atsisveikinimas su nerūpestingu gyvenimu ir pasirengimas naujam etapui – šeimai. Smagu, kai šventėje dalyvauja ne tik draugės, bet ir mama, anyta, močiutės…
Persirengę viduramžių drabužiais, per senuosius ir šiuolaikinius mergvakarių papročius bei pramogas, t. y. patirties pasidalijimą, žvakių liejimą, vainikų pynimą, nuometo rišimą, šokius, dainas, žaidimus, vaišes, vertingus patarimus išlydėsime būsimą nuotaką…
Šventės trukmė: apie 2  valandos, kaina vienam asmeniui 15 eurų. Grupė ne mažiau 10 žmonių.

Užsakoma telefonu: 8 686 77 824

Vaikų gimtadienis „Viduramžių ritmu …“

Šventės dalyviai pasipuošia viduramžiškais aksesuarais ir taip tampa viduramžių personažais. Visus kviečiame žaisti nuotaikingus viduramžių žaidimus ir išmokti keletą senovinių šokių.  Programa tinka 6 – 12 m. vaikams – labiau mergaitėms. Žaidimus ir šokius parenkame pagal vaikų amžių ir grupės dydį.
Šventės trukmė – 1 valanda, kaina 80 eurų, grupės dydis 12 vaikų (jei vaikų daugiau, už kiekvieną vaiką papildomai 6 eur).  

P.S. Šventėje kviečiame dalyvauti ir tėvelius arba bent vieną suaugusį. Galima atsinešti savo vaišių ir pasisvečiuoti mūsų name ilgiau – papildomos valandos kaina 60 eur.