lietuviškai englishdeutschrussianpolsk

Šiais laikais sparčiai plinta tradicija asmenines šventes švęsti turiningai ir kultūringai – duoti peno ne tik svečių skrandžiams, bet ir jų dvasiai. Perkūno name tai darome  jau seniai. Turime ką pasiūlyti tiek suaugusių žmonių, tiek vaikų gimtadieniams, tiek mergvakariams.

Suaugusių žmonių šventės

Joms pritaikome teatralizuotų ekskursijų programas.

Vaikų gimtadienis „Keliaujame į viduramžius…“

Visi šventės dalyviai pasipuošia viduramžiškais aksesuarais ir taip tampa viduramžių personažais. Visus kviečiame žaisti nuotaikingus viduramžių žaidimus ir išmokti keletą senovinių šokių.  Programa tinka 7 – 15 m. vaikams. Žaidimus ir šokius parenkame pagal vaikų amžių ir grupės dydį.
Šventės trukmė: nuo vienos iki dviejų valandų. 1 val. kaina 55 eurai. 2 val. kaina 105 euru. Papildomo pusvalandžio kaina 20 Eur.

P.S. Šventėje kviečiame dalyvauti ir tėvelius arba bent vieną suaugusį. Galima atsinešti gaivių gėrimų ir šiek tiek užkandžių (pvz. sausainių ar saldainių, tortą), kai šventė trunka daugiau nei 1 val.

Mergvakaris „Nuo viduramžių iki dabar…“

Mergvakaris – tai virsmas, atsisveikinimas su nerūpestingu gyvenimu ir pasirengimas naujam etapui – šeimai. Smagu, kai šventėje dalyvauja ne tik draugės, bet ir mama, anyta, močiutės…
Persirengę viduramžių drabužiais, per senuosius ir šiuolaikinius mergvakarių papročius bei pramogas, t. y. patirties pasidalijimą, žvakių liejimą, vainikų pynimą, nuometo rišimą, šokius, dainas, žaidimus, vaišes, vertingus patarimus išlydėsime būsimą nuotaką…
Šventės trukmė: apie 2  valandos, kaina vienam asmeniui 9 eurai. Grupė ne mažiau 10 žmonių. Papildomo pusvalandžio kaina 20 Eur.