Naujienos

Jums trūksta iššūkių? Norite pažinti praeities istoriją, bet nebesugalvojate kaip išradingiau ir įdomiau tai padaryti? Tuomet turime jums naujieną! Perkūno namas – muziejus kviečia apsilankyti pirmajame savo pabėgimo kambaryje „Viduramžių pirklio rūsys“

Istorija  štai ką byloja…

Jūs išsiruošėte į pirklio namą pamatyti savo mylimosios Elenos, pirklio dukters. Tačiau netikėtai jus užklupo mylimosios tėvas – Steponas Dulkė. Šiaip ne taip Jums pavyko išsigelbėti ir pabėgus pasislėpti namo rūsyje… ir patekti į spąstus!
Durys užrakintos, o tolumoje girdite artėjančius pirklio Stepono žingsnius ir svarstymus ką su Jumis daryti.  Kokie nuotykiai ir paslaptys jūsų laukia pirklio namo rūsyje? Ar pavyks atskleisti slapčiausią mylimosios tėčio paslaptį? Sveiką kailį išnešite atskleidę paslėptas užuominas ir suradę išėjimo raktą.

Jau įdomu? Rezervuokite laiką ir bus dar įdomiau! Patys žingeidžiausi ne tik smagiai praleis laiką, bet ir sužinos įdomių istorijos faktų.

Pabėgimo kambario kaina – 40 eur (2 – 5 asmenų grupei pirmadienį-penktadienį, 10:00-17:00 val.) arba 60 eur (2-5 asmenų grupei d. d. po 17:00 val. ir savaitgaliais)
Nuolaida studentams ir moksleiviams – 35 eur (2-5 asmenų grupei pirmadienį – penktadienį, 10:00-17:00 val.)
Už kiekvieną papildomą asmenį imamas 7 eur mokestis.

Žaidimo trukmė – 60 min.
Sudėtingumo lygis – vidutinis.
Į pabėgimo kambarį įleidžiami asmenys nuo 14 metų.

Kiekvieno Jūsų apsilankymas mūsų name ar čia organizuojami renginiai padeda mums išlaikyti ir atverti visuomenei šį unikalų gotikos architektūros perlą. Mums svarbus kiekvienas indėlis!