Naujienos

Jums trūksta iššūkių? Norite pažinti praeities istoriją, bet nebesugalvojate kaip išradingiau ir įdomiau tai padaryti? Tuomet turime jums naujieną! Perkūno namas – muziejus kviečia apsilankyti pirmajame savo pabėgimo kambaryje „Viduramžių pirklio rūsys“

Istorija  štai ką byloja…

Jūs išsiruošėte į pirklio namą pamatyti savo mylimosios Elenos, pirklio dukters. Tačiau netikėtai jus užklupo mylimosios tėvas – Steponas Dulkė. Šiaip ne taip Jums pavyko išsigelbėti ir pabėgus pasislėpti namo rūsyje… ir patekti į spąstus!
Durys užrakintos, o tolumoje girdite artėjančius pirklio Stepono žingsnius ir svarstymus ką su Jumis daryti.  Kokie nuotykiai ir paslaptys jūsų laukia pirklio namo rūsyje? Ar pavyks atskleisti slapčiausią mylimosios tėčio paslaptį? Sveiką kailį išnešite atskleidę paslėptas užuominas ir suradę išėjimo raktą.

Jau įdomu? Rezervuokite laiką ir bus dar įdomiau! Patys žingeidžiausi ne tik smagiai praleis laiką, bet ir sužinos įdomių istorijos faktų.

Pabėgimo kambario kaina – 40 eur (2 -5 asmenų grupei pirmadienį-penktadienį, 10:00-17:00 val.) arba 60 eur (2-5 asmenų grupei d. d. po 17:00 val. ir savaitgaliais)
Nuolaida studentams ir moksleiviams – 35 eur (2-5 asmenų grupei pirmadienį – penktadienį, 10:00-17:00 val.)
Už kiekvieną papildomą asmenį imamas 10 eur mokestis.

Žaidimo trukmė – 60 min.
Sudėtingumo lygis – vidutinis.
Į pabėgimo kambarį įleidžiami asmenys nuo 16 metų.

skaniausia mūsų programa “Viduramžių vakarienė Pirklio namuose”


Ar kada nors pagalvojote, kaip pasikeitė maisto valgymo kultūra per pastaruosius kelis šimtus metų? O galbūt patys norėjote paskanauti senovinio maisto? Jeigu taip, pirklys Steponas Dulkė su žmona kviečia į neeilinę vakarienę savo namuose.

Pirmą kartą Perkūno namo gyventojai kviečia kauniečius ir miesto svečius į gurmanišką vakarienę su viduramžiškomis pramogomis. Svečių lauks užkandis, karštas patiekalas, desertas ir gėrimai. Vakaro metu bus mėgaujamasi ne tik patiekalais, atkurtais pagal autentiškus viduramžių receptus, bet ir viduramžių etiketo pamoka bei šokiais ir žaidimais. Tad pirklių namus paliksite ne tik sočiai bei skaniai pavalgę, bet ir sužinoję to, ko apie viduramžius dar nežinojote.

Vakaro aprangos kodas – XV amžius. Jeigu tokios aprangos savo spintoje neturite, pirkliai tokiam atvejui pasiruošę – aprengs jus puošniausiais savo turimais drabužiais ir pasirūpins, kad jaustumėtės kaip ponai.

Vietų skaičius prie stalo – daugiausia 24 svečiai, mažiausiai 14.
Vakaro kaina asmeniui – 46 Eur. Į kainą įeina trijų patiekalų vakarienė, gėrimai ir viduramžiškos pramogos.
Renginio trukmė – apie 3 val.

Dėmesio! Vakarienės metu bus patiekiami patiekalai iš gyvulinės kilmės produktų.

Kiekvieno Jūsų apsilankymas mūsų name ar čia organizuojami renginiai padeda mums išlaikyti ir atverti visuomenei šį unikalų gotikos architektūros perlą. Mums svarbus kiekvienas indėlis!